Gas Strut E4NN94201N18AA Fits Ford 18 fractional Thread Pitch
No reviews
Regular price
Regular price
Sale price
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Models This Part Fits:
Dim A (1) 200mm Overall Length Dim B (2) 65mm Piston Stroke Dim C (3) 18mm Cylinder Dia. Dim D (4) 8mm Rod Dia. Dim E (5) Ball And Socket Both Ends.Reference Numbers: